Etkinlikler

Prestij ile estetiği birleştiren görsel bir şölen… Türkiye’de gerçekleştirilen uluslararası organizasyonlar arasında en büyük ve en prestijli spor organizasyonlarından biri…

TEB BNP Paribas İstanbul Cup, Maria Sharapova, Venus Williams ve Caroline Wozniacki gibi kadın tenisinin en büyük isimlerinin de geçmişte mücadele ettiği WTA (Dünya Kadın Tenisçiler Birliği) uluslararası turnuva serisinin önde gelen turnuvalarındandır.
TEB BNP Paribas İstanbul Cup, Türkiye’nin modern ve prestijli yüzünü tüm dünyaya göstererek, tarihsel ve kültürel değerlerimizle, dünyanın en önemli organizasyonlarının yapıldığı bu platformda, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek misyonuyla hareket etmektedir.

20 – 26 Temmuz 2015 tarihlerinde 8.si düzenlenecek olan TEB BNP Paribas İstanbul Cup, Esenyurt’taki 8000 seyirci kapasiteli Garanti Koza Arena ve 50’den fazla tenis kortu ile en gelişmiş spor kompleksi, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük tenis merkezi Koza WOS’ta, NIDYA HOTELS sponsorluğuyla beraber tenisseverlerle buluşacaktır.

***********************************************************************************************************************************************************************************************************

Türkiye ile Beyaz Rusya, Davis Cup çeyrek final mücadelesinde Garanti Koza Arena'da karşı karşıya geliyor.

Milli forma korta çıkıyor!

Davis Cup, yaklaşık 122 ülkenin Erkek A Milli Takımlarının her yıl birbirleri ile mücadele ettiği, dünyanın en büyük uluslararası takım yarışmasıdır.

6-8 Mart 2015 tarihleri arasında Mersin Olimpiyat Tesisleri'nde gerçekleşen Güney Afrika – Türkiye takımları 1. tur karşılaşmasında Türkiye seriyi 3-2 önde tamamlayarak çeyrek finale çıkmıştı. Çeyrek finalde Türkiye ile Beyaz Rusya karşılaşıyor.

Koza World of Sports tüm tenisseverleri 17-19 Temmuz tarihlerinde Garanti Koza Arena'ya Türkiye A Millilerini desteklemeye davet ediyor!